Taşımacılıkta Uzman Kadro

Bursa evden eve nakliyat maliyetlerinin nasıl bir araya getirildiğini tahmin etmenize yardımcı olmak için, işte aşağıdaki üç nokta:
Evden eve nakliyat fiyatını etkileyen faktörler nelerdir?
Bursa evden eve taşıma ile taşınmanın ortalama fiyatları nedir?
Kendini kontrol edersen ne kadar bedel ödemelisin?
Evden eve taşımacılık için ortalama fiyatları tahmin etmek için, farklı etkileyici faktörlere dikkat etmek önemlidir.
Evden eve nakliyat maliyetini etkileyen faktörler nelerdir?

  1. Eski ve yeni ikamet yeri arasındaki mesafe
    Eski ile yeni ikametgah arasındaki mesafenin, tahliye masraflarını etkilediği görülmektedir. Maliyete bağlı olarak seyahat süresi ve benzin nedeniyle azalabilir veya azaltabilirsiniz.
  2. Yükleme adresi ve boşaltma adresi
    Sadece iki ikamet yeri arasındaki mesafe bir rol oynamakla kalmaz, aynı zamanda mobilyaları daireden teslim vanasına taşımanın ne kadar kolay olduğunu da söyler. Önemli bir faktör park alanından apartman girişine olan mesafe ve üstesinden gelinmesi gereken adımların sayısıdır. Mesafe ne kadar büyükse ve adımlar ne kadar fazlaysa, şirketin taşınması için o kadar fazla zaman gerekir.

Ayrıca bir asansör olup olmadığı ve içinde yüklerin ne kadar ağır olabileceği de belirtilmelidir. Örneğin, üçüncü katta yaşıyorsanız, ancak asansör yoksa, bunun taşınmanın maliyeti üzerinde bir etkisi olabilir. Bu nedenle çoğu müşteri, erişim zor olduğunda veya asansör olmadığında, hareket eden şirketten bir mobilya asansörü kullanıyor.

  1. envanteriniz
    Temel olarak, ne kadar çok sahipseniz, envanteriniz ne kadar büyük, daha ağır, o kadar uzman ve hassas olursa, hamlenizin fiyatı o kadar yüksek olacaktır, çünkü daha fazla zamana ihtiyaç vardır.

Ayrıca, kaldırmak istediğiniz kutu miktarına dikkat edin. Kişi başına 20 ila 30 kutu saymanızı tavsiye ederiz. 50 kutu ile bir treyler doldurulacak ve çok fazla kutunuz varsa, ilave taşınma yardımcılarına ve hareketli arabalara ihtiyaç duyulması mümkündür.

Ayrıca, büyük mobilya parçalarının sökülüp çözülmeyeceği de önemlidir. Örneğin ayna kayar kapılı 4 kapılı bir dolap, 1 kapılı bir dolaptan çok daha fazla zaman gerektirir.

Görebileceğiniz gibi, hareketler çok bireyseldir. Şirketler tam olarak neyin engellenmesi gerektiğini bilmeleri için Taşımacılık ile bir ev ziyareti ayarlayabilir veya tüm bilgileri doğrudan çevrimiçi olarak yatırabilirsiniz. Böylece şirketler her zaman sabit fiyatlar sunabilir.

Write a Message